Cam Balkon Sistemleri

cam-balkon
izmir cam balkon
cam balkon sistemleri

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.
Cam balkon sistemleri ile birçok balkon türünü bünyesinde barındıran firmamız 8 milimetre inceliğinde 10 cm kalınlığında füme renkli şeffaf cam balkon tasarımları ile şişe cam ürünleri cam balkonları tercihinize sunuyor.
Balkon tasarımına yeni bir boyut kazandıran firmamız çok sayıda cam balkon türü ile müşterilerine hizmet veriyor. Otomatik elektrikli cam balkon, kumandalı cam balkon, perdeli cam balkon gibi işlemlerle çok sayıda cam balkon sistemi sunan firmamız, balkon cam tamiri, cam balkon fitili tamiri, cam balkon lastik tamiri ve değişimi gibi hizmetlerle de cam balkon hizmetlerinde çok boyutlu destek sağlıyoruz.

Cam balkon seçimi yapmaya başlamadan önce en ucuz cam balkonun her zaman en iyi cam balkon olmadığını bilmenizde fayda var. Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi cam balkon sistemleri konusunda bir karara varmadan önce birden fazla etmeni değerlendirmeniz ve bu etmenler doğrultusunda ortak bir karara varmanız gerekiyor. En ucuz cam balkon sistemini seçtiğiniz takdirde bütçesel açıdan kısa vadede bir rahatlama ve memnuniyet ile karşılaşmanız mümkün. Ancak uzun vadede ucuz olarak seçtiğiniz ve yeterli kalitede olmayan bu cam balkon sistemi dışarıdan su almaya, rüzgara ve yağmura karşı gerekli direnci göstermemeye ve vaat edilen özellikleri karşılamamaya başladığında bu kararınızdan pişmanlık duymanız muhtemel. Tabii ki bu söylem, en iyi cam balkon sistemi için yüksek meblağlar ödemeniz gerektiği anlamına da gelmiyor. Aksöz Yapı PVC Sistemleri’ni tercih etmeniz durumunda hem bütçenize uygun hem de uzun ömürlü bir cam balkon sistemi satın almanız ve uzun yıllar gönül rahatlığıyla bu sistemi kullanmanız mümkün. Aksöz Yapı PVC Sistemleri, en uygun fiyata en iyi cam balkon sistemine sahip olabileceğinizin sözünü veriyor.
izmir cam balkon
izmir cam balkon
Cam Balkon Avantajları Nelerdir?
 • İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
 • Binanıza ve balkonunuza estetik bir görünüm katar
 • Esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar.
 • Toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanla ve atıkları gibi istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.
 • Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
 • Dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
 • Kış bahçesi olarak da kullanabileceğiniz bu balkon tipi sayesinde evinizde atmosfer bakımından çiçek yetiştirme imkanı yakalayabilmeniz mümkün olabilecek.
 • Cam balkon ses yalııtımı sağlayabilecek formdadır. Fazla sesin balkondan içeri girmesin engel olmaktadır.
 • Temperli camlar kullanıdığından, darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Balkonun mimari yapısı değişmediğinden, imar mevzuatına aykırı değildir.
 • Enerji tasarrufu sağlar.
 • Cam balkon sistemlerinde kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir,neme karşı dayanıklıdır.