Motorlu Panjur Sitemleri

izmir cam balkon
izmir cam balkon
MOTORLU PANJUR SİSTEMLERİ

Motorlu panjur sistemleri; bir kumanda yardımı ile zahmetsizce açılıp kapanan, yalıtım ve güvenlik aracı olarak kullanılan ve oldukça talep gören pencere örtüleridir.

Otomatik kepenk sistemleri mağaza kepenkleri, pencere ve garaj kapıları olarak geniş bir uygulama alanına sahiptir. Özellikle iş yerinizin güvenliği için kullanabileceğiniz en estetik ve modern otomatik kapı çözümleridir.

Uygulama alanlarında yağmur, rüzgar, güneş gibi hava şartlarına karşı koruyabildiği gibi ses ve ısı izolasyonu sağlar. Motorlu otomatik panjurlar ile ofis ve konutlarınızı hırsız, güneş, kar, yağmur, rüzgar gibi etkenlere karşı koruyabilir, otomatik uyarıcı sistemler (akıllı ev sistemleri) ile geliştirebilirsiniz.

 

MOTORLU PANJUR MONTAJ

Konforu tamamlayan estetik dış hava şartlarından, güneş ışınlarından ve cama gelebilecek yabancı cisimlerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir. Korumanın yanında estetiği de tamamlar. Isı ve ses yalıtımı sağlar, evinizin estetiğini değerini yaşam konforunu artırır. Her türlü mevcut doğramalarınıza, motorlu ve motorsuz olarak uygulanabilir.

İzmir Cam Balkon olarak panjur takımlarımızı en yüksek kalitede işçilik için Almanya’dan alıyoruz ve yalnızca Türkiye’de ki üreticilerinden gelen en kaliteli alüminyum ürünleri kullanıyoruz. Böylece Türkiye iklimine uygun en iyi kalitede ürünü makul bir fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Motorlu panjurlarımız, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tasarım ve renk şemasına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Uzaktan kumandalar, manuel geçersiz kılmalar ve batarya kullanımı gibi aksesuarlar da sunabiliyoruz.

izmir cam balkon
izmir cam balkon
MOTORLU PANJUR fiyatları

Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak yüksek özveriyle üretilen motorlu otomatik panjurların fiyatları uygulanacak alana ve kullanılacak malzemeye göre çeşitli fiyat kategorilerinde olabilir. Standart ebatların yanı sıra farklı boyutlarda üretilebilen otomatik panjur sist emlerinin fiyatları da bu tercihler doğrultusunda şekillenmektedir. 

Teknik detaylar bir kenara bırakıldığında firmamız güvencesinde üretilen Motorlu Panjur modelleri alanında en uzun ömürlü, en dayanıklı ve en makul fiyatları ürünler arasında birinci sırayı almaktadır. Firmamız tarafından hayata geçirilen tüm tasarımlar fiyat performans ilişkisi açısından oldukça sağlıklı sonuçlar vermektedir.