Sineklik Sistemleri

sineklik-sistemleri
izmir cam balkon
sineklik sistemleri

Sineklik sistemleri; uygulama alanlarına göre belirlenen modellerle yaşam alanlarınızı sinek ve haşerelere karşı korur. Hiçbir şekilde kimyasal madde kullanılmadığı için sağlıklı yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olur. İzmir Cam Balkon olarak kullandığımız tüm ham maddeler kalite testlerinden geçirilmiştir.

 

> %100 haşere koruması
> Dayanıklı, şeffaf kumaş
> Manzaranızı engellemez

Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Hem yatay, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilen sistemlerdir.

sineklik sistemleri avantajları
  • Fransız balkon, cam balkon, sürme pencere şeklinde kapı gibi her alanda kullanılabilir ve uyum sağlar.
  • Yapısı ve kullanım amacı bakımından çok yer kaplamaz ve evinizde rahat bir kullanım sağlar.
  • Ayarlanabilir ip germe sistemi ile istediğiniz yerde durdurmanız mümkün ve diğer sineklik modellerine göre daha sessiz çalışmaktadır.
  • Dayanıklılığı uzundur ve kullanımı daha kolaydır. Tek elinize ayarlama yapabilirsiniz.
  • Pencerelerinizin arkasında sinekliğinizin açılmasını engelleyecek panjur, demir parmaklık vs olmamalıdır.
  • Eğer yaptırmak istediğiniz pencereleriniz veya balkon kapınız rüzgar alan tarafta ise rüzgar nedeniyle sinekliğiniz açık kalmamalıdır.
izmir cam balkon
sineklik sistemleri neden tercih ediliyor ?

Sineklik sistemleri son yılların önem ihtiva eden kullanıcı odaklı ve koruma amaçlı fonksiyonel ürünüdür. Sineklik fayda itibari ile çevreci ve kullanışlı olması yönleri ile öne çıkmaktadır. Günümüzde birçok hastalığa sebep olan mikropları taşıması sebebiyle mücadele edilmesi gereken gerek karasinek gerekse sivrisinekle mücadelede en etkin yöntemdir.

Herhangi bir kimyasal maddeyi kullanmadan doğal yöntemler ile bu haşere gurubu ile mücadelenin yegane yolu evinizdeki açılıp kapanma özelliği olan; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, aliminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen sineklik sistemleridir.

Cam balkon, kapı ve pencere gibi iç mekanın dışarıya açılan her alanında sineklik uygulaması yapabilen ekibimiz yatırımlarla bugün ilk akla gelen sineklik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Bu sistemleri başlıca sıralayacak olursak; pli̇se si̇nekli̇k plise sineklikler son birkaç yıldır kullanıma sürülmüş olan sineklik modelidir. Pilelere sahip tülü sayesinde kendini kolayca farkettiren şık tasarımı ve kolay kullanımı ile öne çıkan bir sineklik modelidir.Amacına uygun olarak uzun yıllar size hizmet edecek ve haşerelere karşı sizi koruma altına alıcaktır. Stor si̇nekli̇k stor sineklik kullanım avantajları yüksek şık bir tasarım ürünü olmakla beraber uygulama alanına göre değIşiklikler gösterebilmektedir.

Öncelikle çalışma türlerinin yetersiz sistemi nedeniyle diğer bazı sineklik kaldığı durumlarda onların yerine kullanılabilir. Sıkıntılı dar alanlarda bile rahatlıkla kullanılarak size çözüm önerileri sunmaktadır.

Pencerelerde dikey olarak çalışan stor sineklik sistemleri,kapılarda ise yatay çalışan sineklik sistemleri uygulanır.Sistemin başlıca özellikleri ise 20×40 ölçülerindeki bir kasanın Içerisinde yay takımı ile hareket kabiliyeti sağlayan, İçine tülün sarıldığı bir motor yatağı ve iki yana monte edilmiş U şeklinde Içinde özel kıl fitiller ihtiva eden aliminyum raylar ve alt kilitleme parçasından oluşmaktadır.

Stor sineklik sistemleri yayla kurma mekanizması ile çalışan bir hareket gücüne sahip olduğu Için kullanılmadığı zamanlarda veya sinekliğ açmamızı gerektiren durumlarda küçük bir el hareketi ile kendi kendini toplayan bir sineklik sistemidir.