WinBlock Koruyucu Sistemler

wınblock sistemleri

Her ebattaki pencereye uygun dizayn edilmiştir.

 

Ürün iç kısımda kaldığından pencere kanatlarının açılıp kapanmasına engel olmaz.

 

Dıştan takılan sinekliklere engel olmaz.

 

PVC izolasyon sayesinde çelik halat ellerinize zarar vermez.

 

İTÜ Laboratuvarları’nda farklı noktalardan yüklemeler yapılarak ürün test edilmiştir. WinBlock® Pencere Güvenlik Sistemi çelik halattan oluşan bir ağ olduğundan montaj kılavuzuna uygun bir şekilde bağlandığında 250kg yüke kadar dayandığı onaylanmıştır.

 

Göz aralıları yaklaşık 10cm x 10cm olup kollar rahatlıkla dışarı çıkabilmektedir. Düşme tehlikesi ortadan kalktığından yan camlar daha da güvenle temizlenebilmektedir.

 

Ürünlerin matkap kullanabilen herkesin monte edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kutularda montaj için gerekli tüm malzemeler bulunur.

 

PVC kaplı çelik halatlar çocuklar tarafından makas veya bıçakla kesilemez. Ancak acil durumlarda yetişkinler tarafından pense ile kesilip pencereler tahliye amaçlı kullanılabilir.

 

Parmaklıklar gibi kalın profiller içermeyip, 2 mm’lik ince halat kullanıldığından evde hapis hissi uyandırmaz, estetik bir üründür.

 

İhtiyaç durumu ortadan kalktığında rahatlıkla sökülebilir, başka yerde tekrar kullanılabilir. Vida delikleri pencerenin görünür yüzeylerinde olmadığından, söküldüğünde delik yerleri görünmez, silikon ile kapatılması yeterlidir.

Pencere ve Balkon Kutuları

EV, KREŞ, ANAOKULU, İLKOKUL VE TÜM OKULLARDA PENCERE GÜVENLİK SİSTEMİ, YENİ NESİL KORKULUK WINBLOCK – ÇOCUKLARINIZIN PENCEREDEN DÜŞMESİNİ ENGELLEYEN KORUYUCU BİR ÇELİK AĞ SİSTEMİDİR.

Pencere kanatlarının kapanmasına engel olmaz.

Klasik pencere korkuluklarına, çocuk kilitlerine ve pimapen kilitlerine alternatif olarak geliştirilmiş, pencerelerin tamamen açılmasına izin veren yeni nesil bir pencere ve balkon çocuk güvenlik sistemidir.

Ürün piyasadaki 100’den fazla PVC pencere modeline uygun tasarlanmış olup her marka PVC pencereye uyan pencere çocuk güvenlik ürünüdür.

PVC izolasyonu sayesinde çelik halat ellerinize zarar vermez.

Tüm parçaları paslanmaz özellikli olup, yağmur vb. dış hava şartlarından etkilenmeyen bir üründür.

Dekoratif bir üründür. Halatlar çok ince olduğundan içeride hapis hissi vermez.

Yan Camların Silinebilmesi için Ağın göz aralıkları 11x11cm olup kol rahatlıkla dışarı çıkabilmektedir. Böylece yan camlar silinebilmekte olup, düşme tehlikesi de ortadan kalktığından daha güvenle temizlik yapılabilmektedir.

Sinekliklerle Uyumludur. Ürün iç kısımda kaldığından Mevcut sinekliklerle birlikte kullanılabilir. .

Ürünün dayanım testleri İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi)  laboratuvarlarında yapılmıştır. 250kg yüke dayanır. Yüksek koruma sağlar.

Güvenlidir. Çelik halatlar çocuklar tarafından makas veya bıçakla kesilemez. Ancak acil durumlarda yetişkinler tarafından pense ile kesilip pencereler tahliye amaçlı kullanılabilir.

Tekrar tekrar kullanılabilir. İhtiyaç durumu ortadan kalktığında rahatlıkla sökülebilir, yerinde örülen bir ürün olduğundan alanı uyduğu sürece başka yerde farklı ebattaki pencerede dahi tekrar kullanılabilir. 

Pencerenin rengine göre Beyaz, Kahverengi ve Siyah renk bağlantı profili alternatifleri mevcuttur.

Açık bırakılma ihtimali bulunan pencere çocuk kilidi ya da pimapen kilidi yerine, sıcak havalarda pencerenizi tamamen açık bırakabileceğiniz yeni nesil bir çocuk güvenlik sistemidir.