WinBlock Pets Evcil Hayvanlar İçin Güvenlik Sistemi

Göz aralıları yaklaşık 10cm x 10cm olup kollar rahatlıkla dışarı çıkabilmektedir. Düşme tehlikesi ortadan kalktığından yan camlar daha da güvenle temizlenebilmektedir.

 

Ürünlerin matkap kullanabilen herkesin monte edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kutularda montaj için gerekli tüm malzemeler bulunur.

 

PVC kaplı çelik halatlar çocuklar tarafından makas veya bıçakla kesilemez. Ancak acil durumlarda yetişkinler tarafından pense ile kesilip pencereler tahliye amaçlı kullanılabilir.

 

Parmaklıklar gibi kalın profiller içermeyip, 2 mm’lik ince halat kullanıldığından evde hapis hissi uyandırmaz, estetik bir üründür.

 

İhtiyaç durumu ortadan kalktığında rahatlıkla sökülebilir, başka yerde tekrar kullanılabilir. Vida delikleri pencerenin görünür yüzeylerinde olmadığından, söküldüğünde delik yerleri görünmez, silikon ile kapatılması yeterlidir.

Pencere ve Balkon Kutuları

WINBLOCK PETS – KEDİ, KUŞ VB. EVCİL HAYVANLARINIZIN PENCEREDEN DÜŞMESİNİ ENGELLEYEN BİR PENCERE VE BALKON KEDİ FİLESİ SİSTEMİDİR

3cm x 3cm göz aralığına sahip Yeşil Ağ kediler için özel ürünler üreten bir firmadan ithal edilmekte olup paslanmaz tel şeritler içermektedir. Bu nedenle ısırmaya ve kopmaya dayanıklıdır. Ayrıca 2cm x 2,5cm göz aralığında Kümes Teli ağ, ısırma ve koparmaya çok meraklı olan kediler içindir.

Özel bağlantı parçaları sayesinde pencere kanatlarının kapanmasına engel olmaz.

Kutudan çıkan ağ, makas ile pencere ebadına göre kesilerek pencereye uyarlanır.

Her kanatlı PVC pencereye uyan bir kedi filesi sistemidir.

Ağ pencere veya balkon dışında çelik halattan oluşturulan çerçeveye örüldüğü için kolaylıkla sökülebilir ve tekrar takılabilir. Bu nedenle yan camlar dışarıdan temizlenebilir. Kirli ağ yıkanabilir.

Güvenlidir, Sistem 60 kg’a kadar yüke dayanıklıdır. 

Sinekliklerle Uyumludur. Ürün pencerelerde iç kısımda kaldığından Mevcut sinekliklerle birlikte kullanılabilir.

3cm x 3cm Yeşil kedi ağı paslanmaz metal şeritler içerdiğinden standart cam fileleri ve kedi tellerine göre dayanımı yüksektir. Ayrıca UV katkılı olduğu için güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır.

Pencerenin rengine göre Beyaz, Kahverengi ve Siyah renk bağlantı profili alternatifleri mevcuttur.

Büyük köpekleriniz için tamamen çelik halatlardan oluşan, 250kg yük dayanımlı ‘Çocuklar için Pencere Güvenlik’ ağı sistemimizi kullanabilirsiniz.